برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

افزایش فالوور واقعی کلاب هاوس

هر چه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد از اعتبار بالاتری در میان مخاطبان برخوردار است و باعث بیشتر دیده شدن آنها می شود. به همین خاطر معمولا کاربران کلاب هاوس و به خصوص کسب و کارها در ابتدا یا میانه راه مقداری فالوور خریداری می کنند تا بتوانند اعتبار پروفایل خود را بالاتر برده و اعتماد مخاطبان، فالوورها و یا مشتریان بیشتری را جذب کرده و فروش خود را افزایش دهند.


ثبت نام ورود به پنل فروش

فالوور کلاب هاوس

فالوور خانم کلاب هاوس

هر 100 عدد: 21,000 تومان
هر 1000 عدد: 210,000 تومان
امکان انتخاب تعداد مورد نظر شما تا 10,000
کد: 233


قیمت 1000 عدد: 210,000 تومان
ناموجود

فالوور کلاب هاوس ایرانی

هر 100 عدد: 35,000 تومان
هر 1000 عدد: 350,000 تومان
امکان انتخاب تعداد مورد نظر شما تا 100,000
کد: 232


قیمت 1000 عدد: 350,000 تومان
ناموجود

بیشتر بدانید

 • امروزه میزان اعتبار، محبوبیت و معروفیت پروفایل های کلاب هاوس را با تعداد فالوورها یا دنبال کننده های آن می سنجند و هر چه تعداد فالوورهای یک پروفایل بیشتر باشد از اعتبار بالاتری در میان مخاطبان برخوردار است و باعث بیشتر دیده شدن آن می شود و به همین خاطر اهمیت این نکته برای کسب و کارها بیشتر است.
  هر چه تعداد فالوورهای یک پروفایل بیشتر باشد تمایل افراد برای دنبال کردن آن، تعامل و خرید از آن بیشتر می شود و به همین خاطر معمولا کاربران کلاب هاوس و کسب و کارها در ابتدا یا میانه راه مقداری فالوور خریداری می کنند تا بتوانند اعتبار پروفایل خود را بالاتر برده و در کمپین های تبلیغاتی تعداد فالوور بیشتری جذب کنند.

 • سرویس های ارائه شده در نینا لایک فالوورهای واقعی هستند و ما فالوور فیک کلاب هاوس نداریم.

 • خیر، با توجه به اینکه فالوورها واقعی هستند، خرید فالوور از نینا لایک پروفایل شما را دچار هیچ مشکلی نمی کنند.

 • خیر، فالوورها برای فالو کردن پروفایل شما نیاز به رمز شما ندارند.

 • بله، به طور طبیعی فالوورهای واقعی مقداری ریزش دارند.

 • تفاوت سرویس های ارائه شده در کیفیت، سرعت و ظرفیت سرویس های افزایش فالوور کلاب هاوس می باشد. ما سرویس های مختلفی را ارائه می دهیم که شما با توجه به برنامه های کاری خود و میزان هزینه دلخواه می توانید آنها را انتخاب کرده و به میزان مورد نیاز فالوورهای پروفایل خود را افزایش دهید. طبیعتا با افزایش قیمت سرویس ها، کیفیت آنها هم افزایش می یابد.

 • برای خرید و ثبت سفارش ابتدا ثبت نام کرده و وارد پنل فروش شوید. سپس سرویس مورد نظر خود را انتخاب کرده، تعداد فالوور مورد نظر را وارد کرده و آدرس پروفایل خود را وارد کنید و خرید و پرداخت را بزنید تا سفارش شما ثبت شود. قبل از ثبت سفارش لازم است اعتبار خود را در پنل فروش از طریق یکی از درگاه های بانکی عضو شبکه شتاب شارژ کرده باشید.

  ثبت نام ورود به پنل فروش

شبکه های اجتماعی چه کمکی به رونق کسب و کار شما می کنند؟

شبکه های اجتماعی امکان ارتباط و اشتراک گذاری محتوا و نظرات را با دیگران تسهیل می کنند به همین خاطر فرصت مناسبی برای کسب و کارهاست تا با دیگران ...

چرا باید آمار شبکه های اجتماعی خود را بهبود دهید

معمولا وقتی پیجی تازه می زنید، جذب فالوور برای آن بسیار مشکل است. اکثر افراد برای دنبال کردن دیگران علاوه بر محتوا به تعداد دنبال کنندگان آن ...

تفاوت فالوور واقعی غیر فعال و فالوور فیک چیست؟

بین فالوور فیک و واقعی فعال، گروهی از اکانت ها قرار می گیرند که نه فیک اند و نه واقعی فعال. این اکانت ها واقعی اند، توسط کاربر واقعی ساخته شده ...
تیم قدرتمند و حرفه ای
خرید آسان و بدون دردسر
صرفه جویی در هزینه ها
صرفه جویی در زمان
خرید و پشتیبانی

شما در طول شبانه روز می توانید خرید خود را انجام دهید.
ثبت نام ورود به پنل فروش

پشتیبانی:

برای مشاوره و پشتیبانی از طریق پیام رسان های زیر با ما در ارتباط باشید:

تلفن: 09357939573   تماس: 11 صبح تا 7 شب